Hakkımızda Bilmeniz Gerekenler

Win English online platformda İngilizce öğrenme portalıdır. İngilizce başlangıç seviyesinden itibaren konu bütünlüğü ve sıralamasıyla ele alır. Ayrıca dil bilgisi konu anlatım videoları ve kelimelerin öğrenimini kolaylaştıran, görsel ve işitsel olarak hazırlanmış kelime öğrenme videoları bulunur.

Ülkemizde her yaştan insanların ihtiyacı olan İngilizce eğitimi çeşitli sebeplerle karşılanamamaktadır. En büyük nedenlerden biri olan zaman ve maliyetler İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin önünde büyük bir engel olabilir. Win English eğitim portalı zaman ve maliyet sorununu ortadan kaldıran görsel ve işitsel olarak hazırlanmış kapsamlı bir İngilizce öğrenme kılavuzudur.

Win English Eğitim Portalı, yurtiçinde ve yurtdışında bilinmesi gereken en önemli konuları müfredat haline getirdiğinden yabancı dil öğrenmek isteyen herkes için uygun bir kaynak olarak hazırlanmıştır.

Yabancı Dil öğrenmek isteyen kişilerin sıkça yaşadıkları sorunlardan biri de görsel ve işitsel açıdan zengin kaynakların bulunamaması ve bu kaynakların maliyetli olmasıdır. Okuyarak öğrendiklerimizin %10’unu, dinleyerek öğrendiklerimizin %20’sini, görerek öğrendiklerimizin %30’unu, dinleyerek ve görerek öğrendiklerimizin %50’sini hatırlarız. Duyarak, görerek ve sesli tekrar ederek öğrendiklerimizin %90’ını hatırlarız. Win English eğitimleri bu veriler ışığında görsel ve işitsel açıdan zengin bir kaynak olarak ortaya çıkmaktadır. Win English eğitimleri bu ihtiyaca göre hazırlanmış video anlatımlı bir eğitim portalıdır.

Videolar www.winenglish.net adresinde bulunmaktadır. Size verilen kod numarası ile internet sitesinde “üye ol” kısmından kaydınızı tamamlayarak videolara erişim sağlayabilirsiniz. Verilen sürede dilediğiniz kadar tekrar yapabilirsiniz.